2023–2024 m. m. konsultacijų tvarkaraštis
PRADINIS UGDYMAS | ||||
Dalykas, klasė | Mokytojas | Kabinetas | Savaitės diena | Laikas |
Pradinis ugdymas, 1 a | Raminta Čiužaitė | 237 | Ketvirtadienis | 12.10–12.55 |
Pradinis ugdymas, 1 d | Kristina Mitkevičienė | 113 (Gabijos gimnazijos patalpose) | Pirmadienis | 12.40–13.25 |
Pradinis ugdymas, 1 e | Sigutė Ulbaitė | 115 (Gabijos gimnazijos patalpose) | Antradienis | 13.00–13.45 |
Pradinis ugdymas, 2 c | Edita Petrikienė | 414 | Pirmadienis | 13.15–14.00 |
Pradinis ugdymas, 2 e | Alma Venslovaitė | 425 | Trečiadienis | 13.15–14.00 |
Pradinis ugdymas, 3 a | Rita Račiūnienė | 426 | Penktadienis | 12.10–12.55 |
Pradinis ugdymas, 3 b | Ina Lieponienė | 412 | Pirmadienis | 13.15–14.00 |
Pradinis ugdymas, 3 c | Edita Žukauskienė | 424 | Trečiadienis | 13.00–13.45 |
Pradinis ugdymas, 3 d | Edita Venckutė | 331 | Trečiadienis | 13.15–14.00 |
Pradinis ugdymas, 3 f | Iveta Varnienė | 413 | Trečiadienis | 12.10–12.55 |
Pradinis ugdymas, 4 a | Jurgita Bendoravičienė | 143 | Trečiadienis | 13.00–13.45 |
Pradinis ugdymas, 4 c | Vida Remeškevičienė | 137 | Antradienis | 14.10–14.55 |
Pradinis ugdymas, 4 d | Rasa Belgerienė | 140 | Ketvirtadienis | 13.00–13.45 |
PAGRINDINIS UGDYMAS | ||||
Gamta ir žmogus, 5 kl. | Mindaugas Velmunskis | 311 | Ketvirtadienis | 14.10–14.55 |
Gamta ir žmogus, 6 kl. | Virginija Kriaučiūnaitė | 147 | Trečiadienis | 15.05–15.50 |
Biologija, 7 kl. / Geografija, 6 kl. | Neringa Jagėlienė | 204 | Ketvirtadienis | 15.05–15.50 |
Biologija, 8 kl. | Agnija Vasiliauskienė | 107 | Ketvirtadienis | 14.10–14.55 |
Chemija, 8 kl. | Laura Kaziliūnienė | 311 | Pirmadienis | 15.05–15.50 |
Informacinės technologijos, 5–7 kl. | Loreta Čivinskienė | 208 | Pirmadienis | 14.30–15.15 |
Informacinės technologijos, 5–7 kl. | Julija Petkienė | 308 | Antradienis | 15.05–15.50 |
Istorija, 5 ir 8 kl. | Raselė Abromaitienė | 105 | Ketvirtadienis | 15.05–15.50 |
Istorija, 6–7 kl. | Lucija Sriubienė | 106 | Pirmadienis | 15.05–15.50 |
Fizika, 7–8 kl. | Aldona Alkauskienė | 252 | Antradienis | 15.05–15.50 |
Lietuvių kalba, 5 kl. | Aušra Vasarevičienė | 402 | Trečiadienis | 14.10–14.55 |
Lietuvių kalba, 7 kl. | Asta Šalkauskaitė | Nuotolinė konsultacija * | Antradienis | 15.05–15.50 |
Lietuvių kalba, 8 kl. | Lina Polikarpienė | 405 | Ketvirtadienis | 15.05–15.50 |
Matematika, 6–7 kl. | Aušra Jermakovienė | 303 | Trečiadienis | 15.05–15.50 |
Matematika, 5 ir 8 kl. | Anžela Ruškevič | 305 | Penktadienis | 13.05–13.50 |
Matematika, 5–7 kl. | Živilė Mikėnienė | 302 | Trečiadienis | 15.05–15.50 |
Matematika, 8 kl. | Valda Žemaitytė | 304 | Pirmadienis | 15.05–15.50 |
* Dėl prisijungimo nuorodos teirautis mokytojos.