Respublikinis vertimų ir iliustracijų projektas
TAVO ŽVILGSNIS 2021

     Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas vykdė projektą „Tavo žvilgsnis 2021“.Projektas vyko nuo 2021 m. vasario 15 d. iki kovo 15 d. Po to 2 mėnesius komisija tikrino darbus. Projekte galėjo dalyvauti 4–12 klasių mokiniai. Dalyviai galėjo versti iš anglų, rusų, prancūzų ir vokiečių kalbų į lietuvių kalbą. Visomis kalbomis buvo pateikti po 6 skirtingų lygių trumpieji tekstai ir po vieną ilgąjį tekstą (iš viso 28 tekstai), todėl kiekvienas galėjo pasirinkti tekstą pagal savo galimybes. Projekto dalyviai taip pat savarankiškai galėjo pasirinkti tekstą (keleto puslapių straipsnį, apsakymą, apysaką ar jų ištrauką).
     Mokinys, projekto dalyvis, turėjo galimybę išversti visus šešis pateiktus trumpuosius tekstus. Sėkmingai atlikęs darbą, projekto dalyvis tampa nugalėtoju ir gauna ilgojo teksto vertėjo diplomą, t. y. sėkmingas visų šešių tekstų vertimas yra vertinamas kaip vieno ilgojo teksto vertimas.
     Projekto dalyviams buvo skiriamos padėkos, nugalėtojams – diplomai, o mokytojams, darbo vadovams – projekto vykdytojo pažymėjimai.

     Austėja – 5 h klasės mokinė – apdovanota diplomu už labai gerai atliktą ilgojo teksto vertimą iš anglų kalbos.

     Gabija – 5 f klasės mokinė – apdovanota diplomu už labai gerai atliktą vertimą iš anglų kalbos.

     Nikoletė – 5 h klasės mokinė – už dalyvavimą 2021 m. projekte „Tavo žvilgsnis“.

     Visas mokines projektui rengė biologijos ir anglų kalbos mokytoja metodininkė Virginija Kriaučiūnaitė.

Tekstą parengė Virginija Kriaučiūnaitė