Šventės

2021-2022 m. m.

     ŽIBINTŲ ŠVENTĖ

     Paskelbta 2021-12-16
     Gruodžio 13 dieną pirmųjų klasių mokiniai dalyvavo Žibintų šventėje. Taip buvo paminėta šv. Liucijos, šviesos, diena.
     Žibintų šviesoje skambanti daina padovanojo mums visiems jaukumą ir šilumą.

     PASAULINĖS AIDS DIENOS MINĖJIMAS

     Paskelbta 2021-12-08
     Jau nuo 1988 m. gruodžio 1-osios dienos minima Pasaulinė AIDS diena. Raudonasis kaspinas – tarptautinis profilaktikos ir solidarumo su ŽIV infekuotais ir sergančiais AIDS žmonėmis simbolis.
     Mūsų mokykla taip pat prisidėjo prie Pasaulinės AIDS dienos minėjimo.
     Po pamokų mokyklos aktų salėje aštuntokai klausėsi lektorės Ignės Lukminės paskaitos apie lytiškai plintančias ligas ir apsisaugojimo galimybes. Vėliau savo žinias demontravo, dalyvaudami protmūšyje tema – „AIDS: geriau žinoti“. Protmūšyje, kurį organizavo ir vedė biologijos mokytoja Neringa Jagėlienė, aštuntų klasių komandos atsakinėjo į keblius klausimus apie ŽIV, AIDS, lytiškai plintančias ligas. Mokiniai taip pat ruošė stendinius ir kūrybinius darbus, kurie puošė mokyklos erdves. Skaityti plačiau

     TOLERANCIJOS DIENOS SIMBOLIS – TOLERANCIJOS MIESTAS

     Paskelbta 2021-11-19
     Lapkričio 16-oji – tarptautinė Tolerancijos diena, paminėta Vilniaus Gabijos progimnazijoje. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos miestas! Minėdami šią dieną kalbėjome apie tai, kas yra tolerancija, apie tolerantišką gyvenimo būdą, apie tai, kodėl verta būti tolerantiškiems ir piešėme Tolerancijos miestą, kuriame gera ir norisi gyventi kartu su kitais – „kitokiais“. Džiaugėmės miestu, kuris yra gyvas todėl, nes jame gyvena žmonės, kurie yra skirtingi. Pabūkite mūsų mieste!

     DOVANA POETEI RAMUTEI SKUČAITEI

     Paskelbta 2021-10-27
     Spalio 18–27 dienomis Vilniaus Gabijos progimnazijos biblioteka ir 3 a, 3 b, 3 c, 3 d klasės kūrė dovaną skirtą poetės Ramutės Skučaitės 90-mečiui.
     Trečių klasių mokiniai deklamavo poetės eilėraščius, pagal kuriuos 8 a klasė sukūrė interaktyvų sveikinimą „Dovana poetei Ramutei Skučaitei“. Jis buvo nusiųstas poetei. Bibliotekininkės parengė poetės Ramutės Skučaitės knygų parodą „Spalvotą pasaką rašiau“. Knygų parodą papuošė trečių klasių mokinių spalvingų piešinių parodos: „Kai eilėraštis atgyja“, „Voriuko dainelė“, kūrybinių darbų paroda „Voriukai“. Skaityti plačiau

     MOLEKULĖS DIENA

     Paskelbta 2021-10-26
     Beveik kiekvienos profesijos atstovai turi tik jiems skirtą šventę, kuri būna vieną kartą per metus. Tokią dieną turi ir „gamtukai“: chemikai, fizikai ir biologai. Viskas, ką matome ir ką liečiame, yra sudaryta iš molekulių, todėl ši diena taip pat svarbi ir biologams, ir fizikams, ir chemikams, kadangi molekulinė sandara yra vienas iš pagrindinių medžiagos pamatų.
     Mūsų 5–8 klasių mokinukai kūrė molekulių modelius iš balionų, plastilino, putplasčio kamuoliukų, popieriaus ir savo darbais supažindino mokyklos bendruomenę su įvairiausiomis molekulėmis.Skaityti plačiau

     INTEGRUOTAS ANGLŲ KALBOS, MATEMATIKOS IR TEATRO RENGINYS 2 KLASIŲ MOKINIAMS

     Paskelbta 2021-10-20
     Šių metų spalio 11–15 dienomis vyko tęstinis visų 2 klasių integruotas anglų, matematikos ir teatro renginys „Show a colour with your body“. Renginys buvo organizuojamas netradicinėje aplinkoje, jo metu mokiniai naudodami savo kūno kalbą mokėsi perteikti spalvas, skaičius, formas ir figūras. Įvairūs žaidimai, estafetės suteikė jiems naują patirtį bei didelį džiaugsmą.
     2020-2021 m. m. šventės