Šventės

     VELYKINIS SVEIKINIMAS

     Paskelbta 2021-04-02
     Sveikinu su artėjančiomis šv. Velykomis, mieli Gabijos progimnazijos bendruomenės nariai!
     Kasmet laukdami šios šventės pajaučiame kaip suspurda mūsų širdys, kaip atsitraukia jas slegiantis pašalas. Paslaptis paprasta, o drauge labai gili, nepermanoma – šv. Velykos mumyse pažadina Viltį.
     Kad ir kokie tikri sunkumai mus slegia - Viltis niekuomet mūsų nepalieka. Su džiaugsmu ir vidine ramybe sulaukite Velykų ryto varpų gaudesio kaip to momento, kai Viltis persmelks visą mūsų būtį ir jau nesileis užgožiama nerimo, abejonės ir išgąsčio.
Gabijos progimnazijos direktorius
     Paskelbta 2021-03-10
     Kovo 11-oji ypatinga diena, kai prisimename istorijos pamokas ir apmąstome vertybes. Ši diena visada išliks sutelktumo, ypatingo bendrumo ir kilnių idėjų simboliu. Tą dieną lietuvių tauta savo dvasia ir ryžtu susigrąžino Valstybę ir Laisvę.
     Paskelbta 2021-03-09
     Paskelbta 2021-02-16
     Kiekvienas iš mūsų savo širdyje nešioja Tėvynę. Ji – tai upės, pievos, miškai, miestai, kalba, tradicijos ir mes, žmonės, auginantys vaikus, kuriantys savo krašto gerovę ir tikintys Lietuva...
     1918 metų vasario 16 diena užima ypatingą vietą Lietuvos valstybės ir lietuvių tautos istorijoje. Tai – šventė, simbolizuojanti pasiekimus, stiprybę ir viltį. Vasario 16-osios suteikiama viltis nėra vien tik tušti žodžiai. Tegul ji kaip ir 1918-aisiais žadina kiekvieno širdyje įkvėpimą kurti savo krašto gerovę ne skambiais žodžiais, o gerais ir naudingais darbais.
     Paskelbta 2021-01-01

     MOKYKLOS TARYBOS NAUJAMETINIS SVEIKINIMAS

          
     Paskelbta 2020-12-27
     Maža dovanėlė linksmai ir išradingai supakuota, gali pradžiuginti labiau, nei brangi dovana... Juk svarbu laikas, praleistas galvojant apie žmogų, kuriam skirsi savo dovanėlę. Šiais metais pakuojant dovanėles reikia atkreipti dėmesį ir į augantį rūpestį aplinkosauga. Tad pakavimui nebijokime rinktis natūralias gamtos dovanas: spyglius, šakeles, džiovintus lapus, kankorėžius, cinamono lazdelę ar apelsino griežinėlį, turimą popierinį pirkinių maišelį...
     Pasižiūrėkite, kokie išradingi mūsų progimnazijos penktokai ir septintokai. Viliamės, kad jų supakuotos dovanėlės brangiems žmonėms sušildė jų širdis...

     ADVENTO SVEIKINIMŲ KALENDORIUS

     Paskelbta 2020-12-26
     Kad būtume laimingi, reikia tiek nedaug: mylinčių, artimų žmonių ir šilto žodžio! Gražūs, nuoširdūs, laiku ištarti žodžiai gali virsti stebuklu ir paliesti kiekvieno širdį. Norėdami sukurti šventinę nuotaiką ir visos progimnazijos bendruomenės veiduose išvysti šypsenas 5–8 klasių mokiniai kūrė Advento sveikinimų kalendorių. Kiekvieną dieną gauti sveikinimai buvo viešinami Mokinių tarybos paskyroje socialiniame tinkle Instagram vgp_mokiniutaryba. Džiaugiamės sulaukę daug dėmesio ir patiktukų iš mūsų Instagramo sekėjų.
     Artėjančių Naujųjų metų proga sveikiname visą Vilniaus Gabijos progimnazijos bendruomenę ir skelbiame gražiausius 24 Advento kalendoriaus sveikinimus.
     Būkite sveiki ir laimingi! Saugių ir jaukių Jums švenčių!
     Mokinių tarybos pirmininkė Salvija

          
     Paskelbta 2020-11-16
     Šiais metais Tarptautinės Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos dėlionė, kurią sukūrėme iš mokinių atsiųstų darbų nuotraukų. Jos sugulė koliažuose, kuriais norime pasidalinti su Jumis visais ir paraginti būti tolerantiškiems vieni kitiems ne tik lapkričio 16-ąją –Tarptautinę tolerancijos dieną, bet ir kiekvieną dieną.
     Paskelbta 2020-11-03
     Š.m. spalio 5 dieną pirmą kartą buvo minima progimnazijoje MOKYTOJŲ DIENA.
     Šia proga 5-ų klasių mokiniai kūrė atvirukus savo mylimam mokytojui, o 7-ų klasių mokiniai kūrė savo MOKYTOJO portretą.

     SVEIKINIMAS GABIJOS GIMNAZIJAI

     Paskelbta 2020-10-30
     2020 m. spalio 23 d. Vilniaus Gabijos gimnazija šventė 31- ąjį gimtadienį. Anksčiau, kai mokyklos dar buvo neatskirtos, turėjome tradiciją mokyklos kieme šokti flashmob'ą, skirtą Gabijos gimnazijos gimtadieniui paminėti. Šiais metais, nors esame dvi atskiros mokyklos, nusprendėme tradicijos nepamiršti ir pasveikinti savo senus, gerus draugus su gimtadieniu. Todėl nuo pat rugsėjo pradžios su progimnazijos 2–4, 5 c, 6 a, e ir 8 b klasės mokiniais pradėjome ruošti sveikinimą. Išmokome šokį, jį nufilmavome ir šventės dieną nusiuntėme muzikinį sveikinimą mūsų kaimynams.
     Mokinius ruošė šokio mokytojos Ieva Šeikytė ir Jurgita Plepytė.

     PIRMOKAI ŠVENČIA GYVŪNŲ DIENĄ

     Paskelbta 2020-10-20
     Visame pasaulyje spalio mėnesį yra švenčiama Gyvūnų diena. Gyvūnai – mūsų draugai, gyvenimo palydovai, pagalbininkai ir šeimos nariai.
     Vilniaus Gabijos progimnazijos 1 e, 1 f ir 1 g klasių pirmokai taip pat paminėjo šią šventę. Renginio tikslas – abipusės žmogaus ir gyvūno draugystės įprasminimas. Įsimintinas renginys įvyko auksinių klevo lapų nubarstytame mokyklos parke.