„Misija: švari vasara ‘22“ jau Gabijos progimnazijoje

     Š. m. birželio mėnesį pirmoji ir didžiausia licencijuota pakuočių atliekų tvarkymo organizacija Lietuvoje „Žaliasis taškas“ pakvietė gabijiečius jungtis prie vasaros iššūkio „Misija: švari vasara ‘22“ ir tapti misijos ambasadoriais bei leistis į žygius po veiklos 30-metį švenčiančius Lietuvos regioninius parkus!
     Motyvuoti ir paskatinti biologijos/geografijos mokytojos Neringos Jagėlienės septintokų komanda „EKOGABIJA” net nedvejodami prisijungė prie iššūkio „Vasarok. Žingsniuok. Rūšiuok“, kurio tikslas – ugdyti atsakingesnius ir tvaresnius visuomenės vasarojimo įpročius. Pirmasis renginys vyko birželio 6 d. Verkių regioniniame parke. Jo metu septintokai Ugnius V, Viltė M., Deimantė B., Vaiva K., Beatričė G., Elinga D., Emilija V., Aurimas R. žygiavo ir grožėjosi vasarėjančiais Verkių parko takais, susipažino su saugomais objektais bei neliko abejingi dėl pakeliui randamų šiukšlių. Po žygio dalyvavo žinių išbandyme apie rūšiavimą, atliekų perdirbimo ekspozicijose, fotosesijoje su LNK televizija.
     Aktyvių Gabijos progimnazijos septintokų laukė prizai už įveiktus žingsniavimo ir gamtos išlaisvinimo nuo šiukšlių iššūkius bei „Commune DIY“ pagaminti medaliai už geriausius rezultatus!

Tekstą rengė Neringa Jagėlienė