Nuotolinė technologijų pamoka „RINKIS SVEIKIAU“

     Š.m. spalio 6 dieną mūsų progimnazijoje „RIMI LIETUVA“ 5 c klasės mokiniams pristatė projektą „RINKIS SVEIKIAU“.
     Projekto misija – paskatinti moksleivius rinktis sveikesnius produktus ir taip formuoti sveikatai palankius mitybos įpročius.
     Projekto tikslai: suteikti moksleiviams žinių apie sveikesnius produktus, jų pasirinkimo kriterijus ir galimybes bei patarti, kaip galima įgyti bazinių sveikesnių patiekalų gamybos įgūdžių.
     Vaizdo pamokoje dalyvavo Edita Gavelienė, Medicinos mokslų daktarė, gydytoja dietologė, „Rimi“ sveikatai palankios mitybos konsultantė, moksleiviams imponuojantis, gerai žinomas asmuo, kartu su jais besimokysiantis sveikatai palankios mitybos pagrindų, TV laidų vedėjas, atlikėjas Vidas Bareikis, taip pat „Rinkis sveikiau“ mokyklos steigėjai – „Rimi“ maisto technologai.
     Technologijų pamokoje mokytoja Laura Kaziliūnienė bei 5 c klasės mokiniai tiesiogiai internetu susijungė su gydytoja dietologe Edita Gaveliene, kuri supažindino ir suteikė žinių apie sveikesnius produktus, jų poreikį bei naudą, o virtuvėje dirbantys „Rimi“ maisto technologai parodė ir pamokė, kaip pasigaminti patiekalą iš aptariamų produktų.
     Mokiniai stebėjo trijų patiekalų: vegetariškų sušių, tortilijos su vištiena bei deserto iš grūdų ir džiovintų vaisių, gamybą. Patiekalų gaminimo proceso metu mokiniai turėjo galimybę užduoti klausimus Vidui Bareikiui.
     Džiugu, kad mūsų progimnazijos penktokai buvo žingeidūs, drąsūs ir geri sveikos mitybos žinovai.
     Dėkojame direktoriaus pavaduotojai Eglei Meldaikei už suteiktą galimybę dalyvauti šiame projekte.
Informaciją parengė technologijų mokytoja Laura Kaziliūnienė