Penktokai keliauja

     Kai saulė kaitresnė, dangus vis žydresnis, aplink plevena greit prasidėsiančių atostogų nuotaikos, smagu pakeliauti. Gabijos progimnazijos penktokai birželio 13 d. dalyvavo pažintiniame smagiame renginyje ,,Penktokai keliauja“, kurio tikslas – pakeliauti ir susipažinti su mažaisiais Vilniaus senamiesčio stebuklais.
     Užduotis apie miesto įdomybes ir aktualijas penktokai gavo užduočių aprašymo lapuose. Veiklas atlikti kiekviena klasė turėjo kartu per 2 valandas. Orientuojantis po miestą be jokių navigacijos priemonių, kuo greičiau atlikti paskirtas užduotis padėjo komandinis darbas ir mokėjimas komunikuoti su žmonėmis.
     Painių senamiesčio gatvelių labirinte penktokai atrado daug istorinių paslapčių ir mįslių, kurias įveikė pasinaudodami išmaniaisiais telefonais. Mokiniai susipažino su kai kuriomis ,,kalbančiomis skulptūromis“, kurios papasakojo trumpas savo istorijas.
     Penktokams laikas neprailgo. Kalbos, juokas, įspūdžiai netilo iki namų, nes ir bendra komandinė veikla būryje draugų yra puikus nuotykis.

Tekstą parengė Neringa Jagėlienė