Konkursai ir olimpiados

Pasiekimai
2021-2022 m. m.

     III VIETA 31-OJE LIETUVOS MOKINIŲ JAUNŲJŲ GEOLOGŲ OLIMPIADOJE

     Paskelbta 2021-12-06
     2021 m. lapkričio 19 d. nuotoliniu būdu vyko 31-oji Lietuvos mokinių jaunųjų geologų olimpiada, kurią organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Šiemet olimpiadoje dalyvavo 61 mokinys. Mokiniai varžėsi trijose amžiaus grupėse: I amžiaus grupė (4–7 kl.), II amžiaus grupė (8–9 kl.), III amžiaus grupė (10–12 kl.). Šioje olimpiadoje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Mokinius olimpiadai paruošė geografijos mokytoja metodininkė ir būrelio ,,Jaunieji geografai – geologai” vadovė Eugenija Bieliauskaitė.
     Olimpiados prizininkai apdovanoti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos diplomais, olimpiados medaliais ir atminimo dovanomis.
     Džiaugiamės ir sveikiname Erviną (6 c) klasės mokinį, užėmusį III vietą 31-ojoje Lietuvos mokinių jaunųjų geologų olimpiadoje!

     SAUGAUS EISMO VIKTORINA „DĖVĖTI ATŠVAITĄ – MADINGA“

     Paskelbta 2021-12-02
     Norėdama atkreipti dėmesį į saugumą kelyje tamsiu paros metu, lapkričio 30 d. progimnazijos Mokinių taryba organizavo saugaus eismo viktoriną ketvirtų klasių mokiniams. Ketvirtokų klasės susibūrė į komandas ir pasiruošė ne tik atsakinėti į klausimus, bet ir pasidabino spalvingomis emblemomis ir net kaukėmis, kiekviena komanda sugalvojo savo šūkį. Po prisistatymų komandoms buvo išdalintos užduotys, kurias ketvirtokai atliko per 15 minučių. Viktorinos vedėjai uždavinėjo klausimus, o atsakiusiems dovanojo atšvaitukus. Komisijai įvertinus visų komandų atsakymus, paaiškėjo, kad daugiausiai taškų surinko ir viktoriną laimėjo 4 a klasės komanda. Skaityti plačiau

     VIKTORINA ANGLŲ KALBA „BUILDING BRIDGES BETWEEN THE UK AND LITHUANIA“ 6 KLASIŲ MOKINIAMS

     Paskelbta 2021-12-01
     2021-11-24 Vilniaus Gabijos progimnazijos aktų salėje įvyko viktorina anglų kalba apie Jungtinės Karalystės ir Lietuvos kultūrą, sportą, muziką, geografiją, politiką ir kitas sritis. Viktoriną parengė ir vedė 8 a klasės mokiniai ir vyresnioji mokytoja Nerita Kairevičiūtė. Savo žinias pasitikrino aštuonios visų 6 klasių mokinių komandos, o geriausiai pasirodė ir I vietą iškovojo 6 c klasės komanda. II vieta atiteko 6 b klasės komandai, o III vieta – 6 h klasės komandai.

     EKOLOGIŠKUMO VIRUSAS PLINTA GABIJOS PROGIMNAZIJOJE

     Paskelbta 2021-11-30
     Kilnių troškimų vedami Vilniaus Gabijos progimnazijos pagrindinės mokyklos mokiniai š. m. lapkričio 11 d. dalyvavo virtualiame respublikiniame aplinkosaugos konkurse „Ekologiškumo virusas plinta 2021“. Visos 5–6 klasių komandos ruošė namų darbus, t. y. prisistatymus ir kūrybinius darbus. Konkurso metu komandos atsakinėjo į šešių turų pačius įvairiausius klausimus: pradedant ekologija ir baigiant matematika. Buvo nemažai įtampos, tačiau jos nepabūgo ir 5 klasės komanda „EKOŽVAIGŽDUTĖS“, laimėjusi prizinę II vietą. Komandos nariai išsidalino ne tik padėkos raštus bet ir prizus: Power bank (nešiojami įkrovikliai). „EKOŽVAIGŽDUTĖS“ komandą ruošė ir konsultavo biologijos mokytoja Neringa Jagėlienė. Skaityti plačiau

     JAUNŲJŲ GEOLOGŲ OLIMPIADA

     Paskelbta 2021-11-19
     2021 m. lapkričio 12 d. Gabijos progimnazijoje vyko Jaunųjų geologų olimpiada, kurioje dalyvavo Jaunųjų geografų-geologų būrelio nariai. Olimpiados užduotis sudarė dvi dalys: tęstinė užduotis su pasirenkamaisiais atsakymais ir sudėtinės užduotys, kurios reikalavo ne tik teorinių žinių, bet ir mokėjimo dirbti su šaltiniais. Skaityti plačiau
     Sveikiname pirmųjų vietų laimėtojus:
     6 klasių mokinių grupė
     Ervinas, 6 c – I vieta
     8 klasių mokinių grupė
     Simona Saulė, 8 b – I vieta

     KONKURSAS-IŠŠŪKIS „3M SMART EARTH“

     Paskelbta 2021-11-15
     2021 m. spalio 15 d. Vilniaus Gabijos progimnazijos 3 a ir 2 d klasių mokiniai dalyvavo tarptautiniame konkurse-iššūkyje tvarumo tema „3M Smart Earth“. Šis konkursas-iššūkis – įsipareigojimo siekti tvaresnės ateities dalis. Jį organizavo UAB „3M Lietuva“.
     Mokiniai turėjo sukurti koncepciją, kuri paremtų tvarumą mokykloje. Jie planavo, kaip būtų galima šią idėją įgyvendinti ir sukurti tai iliustruojantį plakatą, o idėjas atskleisti plakate.      Konkursui buvo pateikta 10 darbų. Didžiuojamės, kad plakatas „Mūsų tvari mokykla“, kurį sukūrė 3 a klasės mokinių komanda, buvo įvertintas ir laimėjo pagrindinį 575 Eur vertės prizą, skirtą mokinių švietimui. Kiti iššūkio dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais. Skaityti plačiau

     LIETUVOS GAMTOS MOKSLŲ OLIMPIADOS III VIETOS LAIMĖTOJA

     Paskelbta 2021-11-12
     Rugsėjo 17 d. vykusioje 13-oje Lietuvos gamtos mokslų olimpiadoje 7 e klasės mokinė Urtė Adomaitytė olimpiadoje užėmė III vietą. Lietuvos gamtos mokslų olimpiados laimėtoją pasveikino ir dovanėles įteikė Vilniaus Gabijos progimnazijos direktorius Andrius Kniška.

     III VIETA LIETUVOS GAMTOS MOKSLŲ OLIMPIADOJE

     Paskelbta 2021-10-06
     Rugsėjo 17 d. vykusioje 13-oje Lietuvos gamtos mokslų olimpiadoje mūsų progimnazijai atstovavo septyni 7 c, d, e klasių mokiniai. Geriausiai sekėsi 7 e klasės mokinei Urtei Adomaitytei, olimpiadoje užėmusiai III vietą. Mokinius Gamtos mokslų olimpiadai paruošė biologijos mokytojas Mindaugas Velmunskis ir fizikos mokytoja Aldona Alkauskienė.
     2020-2021 m. m. pasiekimai