Konkursai ir olimpiados

Pasiekimai

     Paskelbta 2021-02-28
      Šių metų sausio mėnesį Vilniaus „Verdenės“ klubas organizavo respublikinį integruotą dailės ir technologijų kūrybinių darbų konkursą „Vardų lobynas“.Konkurso tikslas – skatinti vaikus domėtis šriftu – kaligrafija ir taikant dailės bei technologijų įgūdžius kūrybiškai parašyti savo vardą. Konkurse dalyvavo net 122 kūrybiniai darbai.

     VILNIAUS MIESTO VAIKŲ APLINKOSAUGOS KŪRYBINĖ VEIKLA „MAŽI DARBELIAI GALI TAPTI DIDELIŲ DARBŲ VEIKLA“

     Paskelbta 2021-02-25
     Paskelbta 2021-02-23
     Vasario mėnuo gausus spalvingų švenčių. Vasario 14-ąją jau nuo ryto dalijomės meile ir siuntėme bučinius bei žinutes savo mylimiems žmonėms, o po dviejų dienų šventėme 103-iąjį mūsų valstybės gimtadienį, kuris šiais metais ėjo poroje su linksmosiomis Užgavėnėmis.
      Mokinių taryba šiais metais kvietė visus mokinius, jų šeimas bei mokytojus Užgavėnes švęsti spalvotai – Lietuvos trispalvės spalvomis ir siųsti nuotraukas, kuriomis dalinomės Instagram socialiniame tinkle. Fantazijai nebuvo ribų: trispalvės kaukės, trispalviai blynai, tortai ir želė, sausainiai ir sumuštinukai – erzino mūsų visų jusles!
     Paskelbta 2021-02-19
     Kiekvienais metais vasario mėnesį Vilnaius mieste vyksta tarptautinis epistolinio rašinio konkursas. Šiemet konkurso tema – „Parašyk laišką artimajam ir papasakok savo patirtis COVID-19 metu“. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kvietė mokinius aprašyti savo išgyvenimus šiuo sudėtingu metu, pasidalyti įgyta ptirtimi, atradimais bei sunkumais. Konkurse dalyvavo 33 mokiniai iš 10 Vilniaus miesto mokyklų. Gabijos progimnazijos 8 d klasės mokinė Jonė Emilija šiame konkurse užėmė antrąją vietą. Džiaugiamės ir sveikiname!
     Paskelbta 2021-02-18
     2021 m. vasario 11 d. nuotoliniu būdu vyko 6–8 klasių geografijos olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo 6-8 klasių mokiniai, besidomintys geografija. Olimpiadą organizavo geografijos mokytojos Eugenija Bieliauskaitė ir Neringa Jagėlienė.
     Paskelbta 2021-02-11
     Vasario 4 dieną vyko Respublikinis 7–8 klasių mokinių iškalbos konkursas. Konkurso organizatoriai ir partneriai – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, „Šaltinio“ progimnazija bei Tauragės Europe Direct informacijos centras. Net 135 mokiniai iš 58 Lietuvos mokyklų dalyvavo konkurse ir angliškai sakė viešąsias kalbas, todėl konkursas vyko šešiuose zoom konferencijų platformos pasiskirstymo kambariuose, o komisijas sudarė 18 anglų kalbos specialistų. Savo kalbose mokiniai kalbėjo apie susitelkimą tarp šeimos narių, gyvenant neįprastomis pandemijos aplinkybėmis, emocinės pusiausvyros palaikymą, esant karantinui, naujus laisvalaikio užsiėmimus ir kitomis susijusiomis temomis.
     Paskelbta 2021-02-08
     Sausio 27 d. Gabijos progimnazijoje nuotoliniu būdu ,,Google Meet“ aplinkoje buvo organizuotas vokiečių kalbos konkurso 8 klasių mokinių I etapas.
     Paskelbta 2021-02-02
     Pasaulinė pandemija pakeitė žmonių gyvenimo ritmą bei išmokė naujų dalykų. Mokykloje rengiami renginiai įgavo kitokią formą. Ne išimtis ir sausio 26 dieną mokykloje vykęs Meninio skaitymo konkursas. Jame dalyvavo 7 tikrieji poetinio žodžio mylėtojai. Jie siuntė filmuotus pasirodymus, kuriuos vertino komisija.
     Paskelbta 2021-01-31
     Sausio 14 d. Vilniaus Gabijos progimnazijoje nuotoliniu būdu vyko Biologijos olimpiados I-asis etapas. Olimpiadoje dalyvavo 5-8 klasių mokiniai, kuriems patinka gamtos mokslai.
     Paskelbta 2021-01-22
     2021 m. sausio 20 d. nuotoliniu būdu vyko atranka į respublikinį 7–8 klasių mokinių oratorių anglų kalbos konkursą. Atrankoje dalyvavo septintų ir aštuntų klasių mokiniai, paruošę kalbą tema „Working together for an effective and equitable response: quarantine life“. Dalyviai dalijosi patirtimi ir įžvalgomis apie neįprastus pokyčius savo aplinkoje, šalyje ir pasaulyje dėl didelių Covid-19 sąlygojamų pasikeitimų.
     Paskelbta 2021-01-11
     2021 m. sausio 7 d. vyko rusų (užsienio) kalbos mažosios olimpiados I etapas – meninio skaitymo konkursas. Jame dalyvavo 6 –7 klasių mokiniai.

     TECHNOLOGIJŲ DARBUI „VASAROS PRISIMINIMAI“ – I VIETA

     2021-01-03
     Sveikiname 6 klasės mokinę Evą, kuri respublikiniam moksleivių integruotam technologijų ir literatūros konkursui „Kūrybos paukštė - 2020“ pristatė technologijų darbą „Vasaros prisiminimai“ ir užėmė I vietą 5 - 6 klasių kategorijoje.
     Mokinę konkursui ruošė technologijų mokytoja Danguolė Narečionienė.

     7 IR 8 KLASIŲ JAUNŲJŲ GEOLOGŲ OLIMPIADOS

     2021-01-02
     2020 m. lapkričio 19 d. nuotoliniu būdu vyko 7 klasių Jaunųjų geologų olimpiada, o lapkričio 20 d. taip pat nuotoliniu būdu buvo organizuota 8 klasių Jaunųjų geologų olimpiada. Olimpiadose dalyvavo mokiniai, besidomintys geologija. Olimpiados metu paaiškėjo, kieno geologijos srities žinios yra geriausios.
     Sveikiname pirmųjų vietų laimėtojus:
     7 klasių mokinių grupėje Saulę, 7 e – I vieta
     8 klasių mokinių grupėje Gabiją, 8 e – I vieta
     Geografijos mokytoja metodininkė Eugenija Bieliauskaitė
     Paskelbta 2020-12-23
     Šįkart respublikinio moksleivių integruoto technologijų ir literatūros konkurso „Kūrybos paukštė“ nesutrukdė net pandemija. Jaukią gruodžio 4 d. popietę į renginį susirinko kūrybingiausi, kruopščiausi, išradingiausi konkurso dalyviai iš visos Lietuvos.
     Paskelbta 2020-12-16
     Šio konkurso tikslas – skatinti jaunąją kartą domėtis savo krašto tradicine kultūra, skleisti liaudies kūrybą. Džiugu, kad ir šiuo nelengvu laikotarpiu konkursas įvyko š. m. gruodžio 4 dieną.
     Tautodailės darbų konkurse-parodoje savo kalėdinį žaisliuką pristatė 7a klasės mokinė Guoda. Labai smagu, kad Guodos darbas buvo pastebėtas ir įvertintas DIPLOMU UŽ ESTETIŠKĄ KALĖDŲ EGLUTĖS ŽAISLĄ.
     Visą informaciją apie renginį galima rasti: https://www.etno.lt/835-konkurso-leliumoj-rezultatai
     Paskelbta 2020-12-06
     Nuotolinio mokymosi iššūkiai mūsų progimnazijos 5 e klasės mokiniams Urtei ir Matui ne tik nesukėlė sunkumų, bet ir atvėrė naujų galimybių.
     Šių metų gruodžio 2 dieną, paskatinti lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Ritos Vilkelienės, Urtė ir Matas nuotoliniu būdu dalyvavo bendrojo ugdymo mokyklų 5–8 klasių respublikinėje konferencijoje „Aš ir knyga“, kurią organizavo Šiaulių Dainų progimnazija. Šioje konferencijoje Urtė ir Matas skaitė pačių parengtą pranešimą „Skaitau aš, sudominsiu ir jus“.
     Paskelbta 2020-12-04
     Progimnazijoje skelbto fotografijos konkurso „Medžiai – mano draugai“ dalyvių ir nugalėtojų atsiųstos fotografijos patvirtina teiginį, kad gamta žmogui – atgaivos, poilsio, ramybės ir įkvėpimo šaltinis.
     Paskelbta 2020-11-26
     Į šiais mokslo metais vykusį aplinkosauginį konkursą „Ekologiškumo virusas plinta 2020“ Vilniaus Gabijos progimnazija delegavo net 5 komandas: 5 d – Ekologijos bokštai, 5 h – Ekologijos bokštai, 6 b – Power girls, 6 d – Everestas, 6 e – Ekonariai. Komandų nariai paruošė prisistatymus, atliko įdomias užduotis, mokėsi dirbti komandoje. Geriausiai sekėsi 6 e klasės komandai Ekonariai, kuri užėmė II vietą.