PROJEKTAS SEKU, SEKU PASAKĄ
PASAULIS KEIČIASI – PASAKOS NE...

     Pasakos mums atveria tai, kuo tikime visą gyvenimą. Jose paršelis gali skraidyti, tigras kalbėti, žolė gali būti mėlyna, o ant medžių auga žvaigždės ar sidabriniai varpeliai – tai ir yra pasakos, kuriomis mes tikime, nes pasaulis keičiasi, o pasakos ne.
     Lapkričio mėnesio pirmokų projektas „Seku, seku pasaką“ gausus įdomių veiklų. Buvo sekamos pasakos ir joms kuriamos iliustracijos netradicinėje erdvėje (mokyklos bibliotekoje). Bibliotekininkės Aida Klevinskienė sekė mokiniams E. Mieželaičio pasaką „Zuikis Puikis“, o Jolita Baranauskienė visa tai užfiksavo fotoaparatu. Nepakartojamomis akimirkomis galime pasidžiaugti mokyklos internetinėje svetainėje. Sakome Joms nuoširdų ačiū.
     Mokytojų paruoštose knygelėse „Pasek man, mama, pasaką“ mokinių atostogų metu pasakas savo vaikams sekė mamos, močiutės ir kiti šeimos nariai ir drauge jas iliustravo.
     1 e klasės mokiniai kartu su mokytoja Migle Guogyte kūrė pasakų veikėjų dėliones. 1 d ir 1 f klasės mokytojos Edita Venckute ir Iveta Varniene kartu su mokiniais padarė įspūdingus pasakų koliažus. Juos pažiūrėti kviečiame mokyklos internetinėje svetainėje.

Tekstą parengė Romualda Šocikienė