Netradicinės pamokos

2021-2022 m. m.

     VIKTORINA „BŪK SAUGUS KELYJE“

     Paskelbta 2021-11-11
     Spalio 21 dieną 2 klasių mokiniams vyko viktorina „Būk saugus kelyje”. Šiai viktorinai mokiniai uoliai ruošėsi: kartojo saugaus eismo taisykles ir kelio ženklus, analizavo netinkamą pėsčiųjų elgesį kelyje, mokėsi teisingai prisisegti atšvaitą, pereiti intensyvaus eismo gatvę. Mokytojos džiaugiasi viktorinos rezultatais ir mokinių piešiniais.

     NETRADICINIS FIZINIS UGDYMAS. GOLBOLAS.

     Paskelbta 2021-11-08
     Kasmet spalio 15 d. minima Tarptautinė baltosios lazdelės diena, skirta atkreipti visuomenės dėmesį į regėjimo negalią turinčių žmonių problemas, informuoti apie regos sutrikimo priežastis ir pagerbti šių žmonių pasiekimus. Šiais mokslo metais šią dieną paminėjo mūsų mokyklos 6 a, 6 c, 7 e, 7 f klasių mokiniai, kuriems spalio 20 d., dalyvaujant Lietuvos golbolo teisėjų asociacijos prezidentui Rimantui Venskutoniui, golbolo teisėjai Vilmai Venckutonytei ir Tokijo vasaros paralimpinių žaidynių prizininkams Nerijui Montvydui, Mantui Brazauskiui, vyko netradicinės fizinio ugdymo pamokos. Šių pamokų metu mokiniai sužinojo apie paralimpines žaidynes, aklųjų sportininkų propaguojamas įvairias sporto šakas, golbolą (toliau aklųjų riedulys), jo istoriją.
     Vėliau Nerijus ir Mantas pademonstravo pagrindinius žaidimo elementus ir kartu su golbolo teisėja Vilma Venckutonyte pamokė aklųjų riedulio žaidimo, paaiškino pagrindines taisykles. Taip pat mokiniai pamokų metu turėjo galimybę išbandyti aklųjų baltąsias lazdeles, o aklųjų šaškių ir šachmatų žaidimų subtilybėmis pasidalino Lietuvos golbolo teisėjų asociacijos prezidentas Rimantas Venskutonis. Skaityti plačiau

     ATŠVAITAS: SAUGU IR MADINGA!

     Paskelbta 2021-10-13
     Minint pasaulinę Saugaus eismo dieną 5–6 klasių mokiniai žmogaus saugos ir gamtos pamokose diskutavo apie atšvaitų prasmę. Dirbdami grupėse kūrė lankstinukus apie atšvaitus, taisyklingą jų nešiojimą ir reikšmę. Prisiminėme atšvaitų atsiradimo istoriją. Namuose, kiemuose, gatvėse vaikai fotografavosi tamsiuoju paros laiku su atšvaitais, kūrė madingo atšvaito eskizą. Geriausi darbai atrinkti ir eksponuoti mokyklos kabinetuose.

     NETRADICINĖS FIZINIO UGDYMO PAMOKOS

     Paskelbta 2021-10-07
     2021 m. rugsėjo 14 d. vyko netradicinės fizinio ugdymo pamokos, kuriose dalyvavo Kyokusin karatė atstovas Kristupas Krivickas. Svečias mokinius supažindino su Kyokusin karatė: kokios fizinės ypatybės yra ugdomos užsiimant šia sporto šaka, Kyokusin karatė istorija, mūsų respublikos sportininkų pasiekimais bei pademonstravo pagrindinius šios sporto šakos pratimus. Pamokose dalyvavę mokiniai galėjo patys išbandyti ir atlikti kai kurių pratimų elementus.

     GRAŽIAUSI ŽODŽIAI EUROPOS KALBOMIS

     Paskelbta 2021-09-24
     Gabijos progimnazijos mokiniai atskleidė savo sugebėjimus interpretuodami prasmingus ir gražius žodžius įvairiomis Europos kalbomis. Mokiniai ne tik atliko žodžių vertimus, bet ir kūrybiškai juos pateikė savo darbuose.

     PREVENCINĖ PASKAITA APIE SAUGŲ EISMĄ

     Paskelbta 2021-09-17
     Vaikai į mokyklą keliauja pėsčiomis, kai kurie važiuoja autobusu arba atvažiuoja su tėveliais. Svarbu, kad mokinių kelias iki mokyklos ir atgal būtų saugus, todėl rugsėjo mėn. 9 d. Gabijos progimnazijoje lankėsi 6-ojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės ir pirmokams vedė prevencinę paskaitą apie saugų eismą.
     Susitikimo su pareigūnėmis metu mokiniai prisiminė saugaus eismo taisykles, kaip taisyklingai nešioti atšvaitą, šviesą atspindinčią liemenę, žiūrėjo prevencinius filmukus.
     Dėkojame šeštojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnėms už bendradarbiavimą.
     2020-2021 m. m. netradicinės pamokos