Netradicinės pamokos

     Paskelbta 2021-02-22
     Saugesnio interneto diena (Safer internet day), kiekvienais metais minima pirmą vasario antradienį, šiais metais buvo minima vasario 9 d. Ji tapo svarbiu įvykiu informacinio raštingumo kalendoriuje. Prasidėjusi nuo ES SafeBorders iniciatyvos 2004 m. Saugesnio interneto diena išplėtė savo geografines ribas ir dabar minima 150 pasaulio šalių.
     Paskelbta 2021-02-03
     Sausio mėnesį 1e, 1f, 1g klasės mokiniai, paskatinti savo tėvelių bei klasės auklėtojų, pradinio ugdymo mokytojų Rasos Solovejienės, Jolitos Šiukštulienės ir Ritos Adomonienės, pasinėrė į gamtamokslinę veiklą. Pirmokai sužinojo, kad žvarbiomis žiemomis paukšteliams sunku susirasti maisto po storais sniego patalais, jie alksta, neretai žūsta. Mokiniai stebėjo žiemojančius paukščius, domėjosi jų elgsenos įpročiais, mitybos ypatumais.
     Paskelbta 2020-11-25
     Lapkričio mėnesio trečią savaitę antrųjų klasių mokiniai dalyvavo integruotame anglų kalbos ir teatro renginyje „Show a colour with your body“, o 2 d klasės mokiniai šių pasirodymų ciklą užbaigė salėje. Deja, bet renginys vyko be žiūrovų, tačiau tai nesutrukdė mokiniams būti aktyviems, išradingiems bei kūrybingiems.
     Paskelbta 2020-11-23
     Kasdieniam ir šventiniam stalui kaip atskiras patiekalas ar užkandis ruošiami įvairių rūšių sumuštiniai. Sumuštinių pagrindas yra įvairių rūšių duona, pyrago riekelės, bandelės, grūdų paplotėliai, trapučiai, krepšeliai.
     Paskelbta 2020-11-22
    Ne tik skaitydami ar rašydami sužinome apie mus supantį pasaulį. Dar svarbiau patiems pajusti, pabandyti, pamatyti. O to pasiekti padės eksperimentai. Kiekvienam pirmokui tai labai smagi veikla, kurios metu sužadinamas smalsumas, kūrybiškumas, džiaugsmas. Bandymų nauda-mokymasis per patirtį. Lapkričio 18 d. 1 f klasės mokinukai atliko 8 eksperimentus su vandeniu.
     Paskelbta 2020-11-04
     Š. m. spalio 6 dieną mūsų progimnazijoje „RIMI LIETUVA“ 5 c klasės mokiniams pristatė projektą „RINKIS SVEIKIAU“.

     MIŠKO PAMOKA

     Paskelbta 2020-10-19
     Pirmųjų klasių auklėtojų ir tėvelių iniciatyva progimnazijoje vyko edukacinės pamokos miško sodinimo, auginimo, priežiūros tema. Smalsiems pirmokėliams miškininko profesiją pristatė miškininkas, ekologas R. Eraminas. Supažindindamas vaikus su miško gyvūnijos ir augalijos gausa, medelių genėjimo paslaptimis ir pareiga kovoti su gamtos tarša, miškininkas akcentavo, kad ilgalaikis susitikimų su mokiniais tikslas – užauginti naują miškininkų- aplinkosaugininkų kartą, kuri kurtų ir puoselėtų žaliąją Lietuvą.