KITA INFORMACIJA

     Paskelbta 2022-03-23

     VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS MERO REMIGIJAUS ŠIMAŠIAUS KREIPIMASIS

     Man atrodo, kad nepakankamai aiškiai parašiau, kad tai padaryti gali ne kažkas, o JŪS.
     Jei kažkada kažkur kažkaip bendravote, susitikote, susirašinėjote ar pan. su bet kuo iš Rusijos ar Baltarusijos. Gal net prieš 30 metų, nesvarbu.
     Tai duokite savo nuoširdžią ASMENINĘ žinutę tiems žmonėms. Padarykite, kad jie savęs paklaustų, ar jie konkrečiai asmeniškai padarė viską, kad sustabdytų šią beprotystę.
     Kaip padaryti - jūs žinote patys geriau: apeliavimas į tikras Ukrainiečių vaikų ašaras, į realią mūsų vaikų nemigą, į tai, kad čia beprotybė ir jie atsakingi už savo šalį, į tai, kad visa Rusija dabar tampa nekenčiama dėl trečiojo pasaulinio karo iniciavimo, atviro klausimo uždavimas ar jie viską padarė, paraginimas netylėti, bet kas.
     Komentarų čia ką turi ES lyderiai ar kažkas kitas padaryti nerašykit prašau. Parašykit kaip JUMS sekėsi.
     Putinas nesustos, jį galima tik sustabdyti. Ir geriausiai būtų, jei jis būtų stabdomas jo puolime Ukrainoje. Efektyviausia, jei jis gautų antrą kovos lauką ir pats turėtų gintis nuo savo piliečių savo užgrobtoje šalyje.
     Kol Rusijos areštinės neperpildytos šimtais tūkstančių demonstrantų, tol ši šalis jos žmonių virtuvėse apsimeta, kad niekas nevyksta. Net jei vienas ar du iš šimto rusų tvirtai parodytų nepritarimą karui - padėtis pradėtų keistis.
     Vardan Ukrainos ir mūsų - padarykite tai!

     Nuoroda į Vilniaus m. mero kreipimąsi į Rusijos gyventojus

     PAGALBA UKRAINAI

     Paskelbta 2022-03-15
     Mieli Gabijos progimnazijos bendruomenės nariai,

     Šiandien, t. y. 2022-03-15, Ukrainos žmonėms, kenčiantiems nuo karo sukeltų baisumų, Jūsų dėka iškeliavo 50 dėžių maisto, medikamentų ir elektronikos reikmenų. Dėkojame visiems prisidėjusiems ir norime pasidžiaugti, kad akcijoje dalyvavo po 13 progimnazijos darbuotojų, pradinės mokyklos ir 5-8 klasių mokinių ir jų tėvelių bei 11 Pašilaičių mikrorajono gyventojų.
     Norime pasidžiaugti iš akciją organizavusios Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijos gauta informacija, kad vietoje vieno planuoto pagalbos sunkvežimio į Ukrainą jų išvyks daugiau.
     Dar kartą dėkojame už Jūsų gerumą.
Mokyklos vadovybė

     ĮSAKYMAS DĖL ŠVIETIMO, MOKSLO IR SPORTO MINISTRO 2021 M. GEGUŽĖS 3 D. ĮSAKYMO NR. V-688 „DĖL 2021–2022 IR 2022–2023 MOKSLO METŲ PRADINIO, PAGRINDINIO IR VIDURINIO UGDYMO PROGRAMŲ BENDRŲJŲ UGDYMO PLANŲ PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO

     Paskelbta 2021-10-27
     Skaityti čia

     VIRTUALUS TURAS PO VILNIAUS GABIJOS PROGIMNAZIJĄ

     Paskelbta 2021-07-07