KITA INFORMACIJA

     KVIEČIAME DALYVAUTI „EUROPOS EGZAMINE”

     Paskelbta 2022-05-05
     Gegužės 09 d. 08.00 – 20.00 val. Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir LRT organizuoja „Europos egzaminą”. „Europos egzaminas” – tai trumpas, nuotaikingas ir įdomus žinių apie Europos Sąjungą konkursas, skirtas Europos dienai paminėti. Visus norinčius kviečiame aktyviai dalyvauti „Europos egzamine”.
     „Europos egzaminas“ vyks Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos portale www.europosegzaminas.lrt.lt. Iš anksto registruotis nereikia. Dalyviai varžysis moksleivių ir individualių dalyvių kategorijose. „Europos egzaminą" sudarys 10 klausimų. Klausimai pateikiami su atsakymų variantais, kuriuos reikės pasirinkti per kuo trumpesnį laiką. Maksimalus laikas atsakyti – 1 minutė. Geriausiai atsakę bus apdovanoti. Išsamiau apie konkursą: https://europosegzaminas.lrt.lt/
     Kviečiame visus aktyviai dalyvauti!
     Paskelbta 2022-04-01

     1,2 PROC. PARAMA GABIJOS PROGIMNAZIJAI

     Mieli bendruomenės nariai,
     nuoširdžiai dėkojame visiems, skyrusiems 1,2 procento gyventojų pajamų mokesčio paramą Vilniaus Gabijos progimnazijai praėjusiais metais.
     Kviečiame Jus ir šiais metais aktyviai paremti mūsų progimnaziją. Jūsų geranoriška parama bus panaudota siekiant ambicingų ugdymo tikslų, kuriant mokyklos bendruomenės gerovę.

Vilniaus Gabijos progimnazijos paramos rekvizitai:
     Gabijos g. 2 C, LT – 12103 Vilnius
     Įmonės kodas: 305607594
     Banko sąskaita paramai gauti: LT974010051005528717

Direktorius
     Paskelbta 2022-03-23

     PAGALBA UKRAINAI

     Paskelbta 2022-03-15
     Mieli Gabijos progimnazijos bendruomenės nariai,

     Šiandien, t. y. 2022-03-15, Ukrainos žmonėms, kenčiantiems nuo karo sukeltų baisumų, Jūsų dėka iškeliavo 50 dėžių maisto, medikamentų ir elektronikos reikmenų. Dėkojame visiems prisidėjusiems ir norime pasidžiaugti, kad akcijoje dalyvavo po 13 progimnazijos darbuotojų, pradinės mokyklos ir 5-8 klasių mokinių ir jų tėvelių bei 11 Pašilaičių mikrorajono gyventojų.
     Norime pasidžiaugti iš akciją organizavusios Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijos gauta informacija, kad vietoje vieno planuoto pagalbos sunkvežimio į Ukrainą jų išvyks daugiau.
     Dar kartą dėkojame už Jūsų gerumą.
Mokyklos vadovybė

     KAIP SU VAIKAIS IR PAAUGLIAIS KALBĖTIS APIE KARĄ UKRAINOJE?

     Paskelbta 2022-03-01
     Informaciją skaityti čia

     VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS MERO REMIGIJAUS ŠIMAŠIAUS KREIPIMASIS

     Paskelbta 2022-03-01
     Man atrodo, kad nepakankamai aiškiai parašiau, kad tai padaryti gali ne kažkas, o JŪS.
     Jei kažkada kažkur kažkaip bendravote, susitikote, susirašinėjote ar pan. su bet kuo iš Rusijos ar Baltarusijos. Gal net prieš 30 metų, nesvarbu.
     Tai duokite savo nuoširdžią ASMENINĘ žinutę tiems žmonėms. Padarykite, kad jie savęs paklaustų, ar jie konkrečiai asmeniškai padarė viską, kad sustabdytų šią beprotystę.
     Kaip padaryti - jūs žinote patys geriau: apeliavimas į tikras Ukrainiečių vaikų ašaras, į realią mūsų vaikų nemigą, į tai, kad čia beprotybė ir jie atsakingi už savo šalį, į tai, kad visa Rusija dabar tampa nekenčiama dėl trečiojo pasaulinio karo iniciavimo, atviro klausimo uždavimas ar jie viską padarė, paraginimas netylėti, bet kas.
     Komentarų čia ką turi ES lyderiai ar kažkas kitas padaryti nerašykit prašau. Parašykit kaip JUMS sekėsi.
     Putinas nesustos, jį galima tik sustabdyti. Ir geriausiai būtų, jei jis būtų stabdomas jo puolime Ukrainoje. Efektyviausia, jei jis gautų antrą kovos lauką ir pats turėtų gintis nuo savo piliečių savo užgrobtoje šalyje.
     Kol Rusijos areštinės neperpildytos šimtais tūkstančių demonstrantų, tol ši šalis jos žmonių virtuvėse apsimeta, kad niekas nevyksta. Net jei vienas ar du iš šimto rusų tvirtai parodytų nepritarimą karui - padėtis pradėtų keistis.
     Vardan Ukrainos ir mūsų - padarykite tai!

     Nuoroda į Vilniaus m. mero kreipimąsi į Rusijos gyventojus

     ĮSAKYMAS DĖL ŠVIETIMO, MOKSLO IR SPORTO MINISTRO 2021 M. GEGUŽĖS 3 D. ĮSAKYMO NR. V-688 „DĖL 2021–2022 IR 2022–2023 MOKSLO METŲ PRADINIO, PAGRINDINIO IR VIDURINIO UGDYMO PROGRAMŲ BENDRŲJŲ UGDYMO PLANŲ PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO

     Paskelbta 2021-10-27
     Skaityti čia

     VIRTUALUS TURAS PO VILNIAUS GABIJOS PROGIMNAZIJĄ

     Paskelbta 2021-07-07