Kalėdų dvasia mokykloje gyvena!

     Jau netrukus Kalėdos! Visų žmonių, o labiausiai vaikučių, laukiama šventė… Įprastai mėgaudavomės padidėjusiu šurmuliu tiek mieste, tiek ir pačioje mokykloje. Vykdavo generalinės kalėdinių koncertų repeticijos, klasės žiburėliai, dovanėlių keitimasis ir mokyklos erdvių puošyba. Dabartinėmis aplinkybėmis daug ko turime atsisakyti dėl saugumo ir bendros visų ateities. Tačiau niekas mums negali uždrausti švęsti sielos viduje ir negali atimti to švento laukimo pačių gražiausių metų švenčių, saugiai ir ramiai su meile atiduodant visa tai kitiems.
     Gerbiamieji, pasižvalgykite, kaip nauja mokykla pasidabino mūsų mokytojų iniciatyva ir vaikų, kurių dalis, mokydamiesi namuose, o kita – mokykloje, nepatingėjo pagaminti puikių žaisliukų eglutėms papuošti, iškirpti nuostabių žiemos karpinių, nupiešti piešinių, kurie puošia mokinių kabinetų duris ar spintelių dureles.
     Vaikų darbų parodas eksponuoti padėjo pradinių klasių ir technologijų mokytojos. Puošybos procese dalyvavo 1–8 klasių mokiniai.
     Ypatingo grožio advento vainikai, žiemos puokštės atkeliavo į mokyklą tiesiai iš menininkės, mūsų technologijų mokytojos G. Vitkuvienės namų. Na, o Vilniaus Gabijos progimnazijos fasado langų puošybos projektas „2021 metų viltis“ – tai popieriaus plastikos technika atliktas projektas. Karpiniuose vaizduojamas 2021 metų talismanas – tvirtybės, jėgos simbolis Jautis, laikantis pagrindinį artėjančių švenčių atributą – Eglę. Karpiniai puošti tautodailės juostų motyvais, žvaigždėmis. Kurdama ir vykdydama progimnazijos fasado langų puošybos projektą dailės mokytoja A. Mockuvienė galvojo apie mūsų visų 2021 metų viltis ir svajones. Net, jei mūsų viltys ir svajonės neišsipildo, jos pramina mums gyvenimo kelią, tampa pagrindiniais gyvenimo varikliais.
     Netrukus visą progimnazijos bendruomenę pasieks nuostabus videoprojektas „Kalėdinis žiburėlis žiba“. Būkime stiprūs. Gyvenkime geresnio gyvenimo 2021 metais viltimi.
Menų ir technologijų mokytojų vardu dir. pavaduotoja E. Meldaikė