Gabių mokinių ugdymas

     Paskelbta 2021-04-28
     Balandžio 19 d. Gabių mokinių klubo nariai dalyvavo nuotoliniame susitikime su ansamblio „Klezmer Klangen” vadove Rasa Vaičiulyte – Buikiene. Tai nauja pažintis su žydiškos muzikos atlikėjais – šeima iš Vilniaus – mama Rasa, tėčiu Dainiumi ir trimis jų atžalomis: Saule, Dovydu ir Ramune. Viešnia papasakojo, kas juos įkvėpė giliau susipažinti su žydų kultūra, šios tautos muzika ir jų norą groti ansamblyje. Mokiniams buvo įdomu sužinoti apie pasaulinio garso smuikininką – litvaką Jašą Heifecą, išgirsti apie dukrų Saulės ir Ramunės muzikinius pasiekimus bei paklausyti atliekamų kūrinių, sužinoti apie sūnaus Dovydo pasirinkimą siekti aukštumų žaidžiant krepšinį. Viešnia Gabių mokinių klubo nariams palinkėjo: „Nesvarbu, kam esi gabus – muzikai, sportui ar dailei, svarbiausia, kad savo gabumus lavintum, nenuleistum rankų ir kantriai siektum tikslo “.
     Paskelbta 2021-04-08
     2021 m. kovo 25 ir 31 d. GMK nariai nuotoliniu būdu dalyvavo dviejose mokslinėse – pramoginėse edukacijose apie kosmosą: Teleskopu per Visatą ir Krentanti žvaigždė. Tai plati, visapusiška, informatyvi, moksliniais faktais ir žiniomis paremta pramoginė edukacija apie Visatą, padedanti tiek mažam, tiek dideliam klausytojui susivokti apie save kaip reikšmingą ir reikalingą, neatsiejamai svarbų ir gražų Kosmoso elementą.
     Paskelbta 2021-03-01
     2021 m. sausio 19 d. ir vasario 2 d. GMK nariai nuotoliniu būdu dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse „Istorijos kūrimo dirbtuvės” su vaikų rašytoju, poetu, režisieriumi ir publicistu V. V. Landsbergiu. Mokiniai susipažino su scenarijaus kūrimo principais ir kūrė kolektyvinius savo filmo scenarijus.