Vasaris – sveikatingumo mėnuo
Fizinio ugdymo ir matematikos integruota veikla
„Erdvinių kūnų lipdymas iš sniego“

     Šiais metais žiema mus ne tik džiugino, bet ir lepino sniego gausa. Galėjome pasidžiaugti pasakišku gamtos grožiu, turėjome puikią galimybę susilieti su gamta.
     Visą vasario mėnesį Gabijos progimnazijos 5–8 klasių mokiniai, nors ir esant karantinui, galėjo puikiai save realizuoti netradicinėje fizinio aktyvumo veikloje. Paskatinti fizinio ugdymo mokytojų Ritos Rukienės ir Linos Bagdonienės bei matematikos mokytojų: Birutės Milimavičienės, Neringos Lazaitienės, Marijos Siliuk, Anželos Ruškevič, Valdos Žemaitytės, mokiniai dalyvavo fizinio ugdymo ir matematikos integruotoje veikloje „Erdvinių kūnų lipdymas iš sniego“. Fiziškai aktyvūs vaikai, besidžiaugdami žiemos stebuklais bei taikydami matematines žinias, iš sniego lipdė įvairias geometrines figūras, gyvūnų skulptūras, pilis, tvirtoves, besmegenius. Mokiniai savo kūrybos darbus užfiksavo nuotraukose. Iš viso padaryta daugiau nei 350 nuotraukų. Visi darbeliai labai originalūs, kūrybiški, įdomūs. Už aktyvią fizinę veiklą ir darbų originalumą mokiniai paskatinti puikiais įvertinimais ir padėkomis.
     Dėkojame mokiniams, kurie dalyvavo šiame konkurse, ir siūlome visiems pasidžiaugti 5–8 klasių mokinių nuotraukų koliažais.
Aprašą parengė fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Rita Rukienė
5 klasių mokinių darbai
6 klasių mokinių darbai
7 klasių mokinių darbai
8 klasių mokinių darbai