Akcijos

     Paskelbta 2021-04-09
     Dažna marginimo technika yra batika. Imama svogūnų lukštų, žemuogių ar kitų augalų lapelių, kaspinėlių ir jais apdėtas kiaušinis suvyniojamas į skudurėlį, apsukamas siūlais ir verdamas dažuose.
     Šiais metais Mokinių taryba kvietė marginti kiaušinius tik natūraliais dažais ir būdais. Į kvietimą atsiliepė atskiri mokiniai bei mokytojai, buvo gauta net ir kolektyvinių – visos klasės – darbų. Socialiniame tinkle „Instagram“ daugiausiai „patinka“ paspaudimų sulaukė ir konkursą laimėjo mokytojos Anos spalvingi, šilko skarelėmis marginti velykiniai margučiai!
     Paskelbta 2021-04-06
     Ką tikrai sužinojome ir pajutome karantino metu, tai kokie svarbūs mums yra mūsų tėvai, seneliai, draugai, kaip sunku ilgą laiką išbūti namie, kaip nelengva nesusipykti, būnant mažoje erdvėje tarp daug žmonių, net jeigu tie žmonės yra mūsų namiškiai. Norėdami visiems pakelti nuotaiką, skatindami geranorišką bendravimą ir pagalbą vienas kitam, Mokinių tarybos nariai kovo mėnesį skelbė „Kovo bingo“ žaidimą. Dvidešimt penkias kovo mėnesio dienas kiekvienas iš mūsų galėjo atlikti Mokinių tarybos siūlomas veiklas ir mėnesio pabaigoje atsiųsti surinktą bingo.
     Paskelbta 2021-04-06
     Vilniaus Gabijos progimnazijos 2-ųjų klasių mokiniai, norėdami padėkoti brangiems Seneliams už meilę, rūpestį, paguodą, gerumą, nuoširdumą, kantrybę ir išmintį skyrė jiems šilčiausius žodžius, piešė gražiausias gėles bei kūrė muzikinius sveikinimus, kurie Senelius aplankys šv. Velykų rytą.
     Paskelbta 2021-03-24
     Kovo 21-ąją minima Pasaulinė Dauno sindromo diena. Vilniaus Gabijos progimnazijos mokiniai prisidėjo prie socialinės akcijos #nenurašykopalaikyk, skirtos išreikšti paramą jautriai visuomenės ląstelei, plėsti tolerancijos ribas, mažinti atskirtį bei formuoti sveiką visuomenės požiūrį į žmones su šia negalia. Progimnazijos mokiniai išreiškė palaikymą Dauno sindromą turintiems žmonėms ir jų artimiesiems dėvėdami skirtingas kojines, kurios yra tapusios tarptautiniu tolerancijos žmonėms su Dauno sindromu simboliu.
     Paskelbta 2021-03-15
     Minint Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, fizinio ugdymo mokytojai Lina Bagdonienė, Jolita Janulevičienė, Giedrius Junevičius, Rita Rukienė pakvietė savo mokinius, kad saugiai ryžtųsi dalyvauti 11000 žingsnių žygyje. Tokį iššūkį drąsiai priėmė daugiau nei šimtas 5–8 klasių mokinių, kurie savo kelionės akimirkas fiksavo nuotraukose.
     Paskelbta 2021-03-15
     Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną Vilniaus Gabijos progimnazijos pirmokai ir antrokai savo pagarbą, patriotiškumą bei meilę Tėvynei išreiškė kurdami skaitmeninius koliažus – piešinius bei knygų skirtukus.
     Paskelbta 2021-03-15
     Mes, Gabijos progimnazijos ketvirtokai, didžiuojamės savo šalimi. Džiaugiamės ir linkime visiems ją mylėti, didžiuotis laisva ir nepriklausoma valstybe, kurioje gyventi gera. Mes tikrai mylime Lietuvą.
     Paskelbta 2021-03-10
     Kovo 11-osios proga vyko 3 klasių mokinių akcija „Aš tikrai myliu Lietuvą“. Mokiniai rašė linkėjimus Lietuvai, juos iliustravo.
     Paskelbta 2021-03-05
     Paskelbta 2021-02-24
     Šių metų vasario 17 dieną nuotoliniu būdu vyko pirmoji Metodinė diena Gabijos progimnazijoje. Šiuolaikinis mokytojas dalyvauja nuolatinio mokymo(si) sukūryje, tad neatsitiktinai Metodinės dienos temą padiktavo žymios lietuvių edukologės Meilės Lukšienės mintis „mokytis bendradarbiauti – tai, siekiant bendro tikslo, savęs neprarasti, bet kitą surasti, su kuriuo darbas skalsesnis ir įdomesnis...“
     Paskelbta 2021-02-01
     Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena šiais metais čiumpa už rankovės ir linksmąsias Užgavėnes.
     Šiemet kviečiame visus mokinius, jų šeimas bei mokytojus Užgavėnes švęsti spalvotai – Lietuvos trispalvės spalvomis (geltona, žalia, raudona)! Fantazijai nėra ribų: trispalvė kaukė, trispalviai blynai, o gal net trispalviai CEPELINAI! Tegu Jums nepritrūksta idėjų!
     Paskelbta 2021-01-15
     2 klasių mokinių akcija „30 žiedų Laisvei“
     3 klasių mokinių akcija „Neužmirštuolės Lietuvos laisvės gynėjams“
Paskelbta 2021-01-13

PILIETINĖ AKCIJA „ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA“

2021 m. pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ Lietuvoje vyks jau keturioliktą kartą. Kasmet minėjimas įgauna naują, ypatingą prasmę.

Gabijos progimnazijos mokiniai buvo kviečiami dalyvauti pilietinėje akcijoje. Dabar visi mokomės nuotoliniu būdu, todėl sausio 13 d. 8.00–8.10 val. ir savo namų languose įžiebsime žvakę. Svarbu, kad žvakių liepsnelės plazdėtų visoje Lietuvoje vienu metu. Taip pat mokiniai dalyvavo akcijoje „Piešiame laisvę“, senelių ir tėvelių prisiminimai atsiskleidė vaikų piešiniuose.
Paskelbta 2020-12-04

KŪRYBOS POPIETĖ „RAŠAU ANT KLEVO LAPO“

Šių metų neįprastas ruduo nesutrukdė tradicinio kūrybos renginio „Rašau ant klevo lapo“. Jis vyko lapkričio 24 dieną, 14 val. nuotoliniu būdu. Svajingą rudens akimirką padėjo sustabdyti dvylika 5–8 klasių jaunųjų kūrėjų – jie skaitė savo sukurtus eilėraščius, noveles, miniatiūras. Kūriniai stebino branda.

Džiaugiamės, kad jaunieji kūrėjai dalijasi iš širdies išleistu žodžiu, kuris padeda sušilti ir kitiems.
Paskelbta 2020-10-21

TRADICINĖ ATŠVAITŲ DIENA

Šių metų spalio 15-ąją dieną Lietuvoje buvo minima tradicinė Atšvaitų diena. Vilniaus Gabijos progimnazija, bendradarbiaudama su 6-uoju policijos komisariatu, tėveliais ir jaunaisiais policijos rėmėjais, vykdė akciją „Brangink gyvenimą – būk matomas“. Akcijos metu mokiniams buvo dalijami atšvaitai. Lietuvos policijos simbolis šuniukas Amsis visiems priminė, kad tamsiuoju paros metu ar esant blogam matomumui atšvaitus naudoti yra privaloma, nes tai – vienas geriausių ir paprasčiausių būdų apsaugoti save.