Akcijos

     Paskelbta 2021-02-24
     Šių metų vasario 17 dieną nuotoliniu būdu vyko pirmoji Metodinė diena Gabijos progimnazijoje. Šiuolaikinis mokytojas dalyvauja nuolatinio mokymo(si) sukūryje, tad neatsitiktinai Metodinės dienos temą padiktavo žymios lietuvių edukologės Meilės Lukšienės mintis „mokytis bendradarbiauti – tai, siekiant bendro tikslo, savęs neprarasti, bet kitą surasti, su kuriuo darbas skalsesnis ir įdomesnis...“
     Paskelbta 2021-02-01
     Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena šiais metais čiumpa už rankovės ir linksmąsias Užgavėnes.
     Šiemet kviečiame visus mokinius, jų šeimas bei mokytojus Užgavėnes švęsti spalvotai – Lietuvos trispalvės spalvomis (geltona, žalia, raudona)! Fantazijai nėra ribų: trispalvė kaukė, trispalviai blynai, o gal net trispalviai CEPELINAI! Tegu Jums nepritrūksta idėjų!
     Paskelbta 2021-01-15
     2 klasių mokinių akcija „30 žiedų Laisvei“
     3 klasių mokinių akcija „Neužmirštuolės Lietuvos laisvės gynėjams“
Paskelbta 2021-01-13

PILIETINĖ AKCIJA „ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA“

2021 m. pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ Lietuvoje vyks jau keturioliktą kartą. Kasmet minėjimas įgauna naują, ypatingą prasmę.

Gabijos progimnazijos mokiniai buvo kviečiami dalyvauti pilietinėje akcijoje. Dabar visi mokomės nuotoliniu būdu, todėl sausio 13 d. 8.00–8.10 val. ir savo namų languose įžiebsime žvakę. Svarbu, kad žvakių liepsnelės plazdėtų visoje Lietuvoje vienu metu. Taip pat mokiniai dalyvavo akcijoje „Piešiame laisvę“, senelių ir tėvelių prisiminimai atsiskleidė vaikų piešiniuose.
Paskelbta 2020-12-04

KŪRYBOS POPIETĖ „RAŠAU ANT KLEVO LAPO“

Šių metų neįprastas ruduo nesutrukdė tradicinio kūrybos renginio „Rašau ant klevo lapo“. Jis vyko lapkričio 24 dieną, 14 val. nuotoliniu būdu. Svajingą rudens akimirką padėjo sustabdyti dvylika 5–8 klasių jaunųjų kūrėjų – jie skaitė savo sukurtus eilėraščius, noveles, miniatiūras. Kūriniai stebino branda.

Džiaugiamės, kad jaunieji kūrėjai dalijasi iš širdies išleistu žodžiu, kuris padeda sušilti ir kitiems.
Paskelbta 2020-10-21

TRADICINĖ ATŠVAITŲ DIENA

Šių metų spalio 15-ąją dieną Lietuvoje buvo minima tradicinė Atšvaitų diena. Vilniaus Gabijos progimnazija, bendradarbiaudama su 6-uoju policijos komisariatu, tėveliais ir jaunaisiais policijos rėmėjais, vykdė akciją „Brangink gyvenimą – būk matomas“. Akcijos metu mokiniams buvo dalijami atšvaitai. Lietuvos policijos simbolis šuniukas Amsis visiems priminė, kad tamsiuoju paros metu ar esant blogam matomumui atšvaitus naudoti yra privaloma, nes tai – vienas geriausių ir paprasčiausių būdų apsaugoti save.